Младата ѕвезда на Манчестер Јунајтед одбива нов договор

Манчестер Сити сигурно ќе биде активен и во претстојниот летен преоден рок, но директорите успеале да решат едно отворено прашање уште пред почетокот на ЕП. Се ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед по новата лоша сезона во која тимот рано беше елиминиран од европските натпреварувања, потфрли и во Премиерлигата, а на крајот се задоволи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

И покрај денешните најави дека Алегри е еден од кандидатите за тренерското место во Милан, досегашниот шеф на струката во Јувентус вели дека за него приоритет ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Републиканците во Претставничкиот дом го повикуваат претседателот на САД, Џо Бајден да поднесе оставка од функцијата, откако тој најави дека повеќе нема да ...
сите 408 | | | веќе видена

Службениците на Тајната служба одбија да му обезбедат дополнително обезбедување на Доналд Трамп пред обидот за атентат минатиот викенд, според ...
сите 260 | | | веќе видена

На планината Серта утрово е замаглено и не може да се види дали, каде и колку гори пожарот, кој избувна минатата среда, вели директорот на ЦУК Стојанче Ангелов ...
сите 76 | | | веќе видена

Неодамнешните случаи со загрозување деца во Скопје и во Велес укажуваат на потребата за покажување поголема емпатија и грижа, како и за обрнување поголемо ...
сите 47 | | | веќе видена

Опаѓање на дневните температури во претстојната работна седмица, со позначителен пад од среда, прогнозира Управата за метеоролошки работи. Утре ќе се задржи ...
сите 236 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Младата ѕвезда на Манчестер Јунајтед одбива нов договор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: