Марсијал ќе ја спасува кариерата во татковината или во Турција

4 копии

Тренерот на Атлетико Мадрид, Диего Симеоне, приоритет го постави во летниот преоден рок да го доведе стоперот на Реал Сосиедад, Робин Ле Норман. Ле Норман ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Сити сигурно ќе биде активен и во претстојниот летен преоден рок, но директорите успеале да решат едно отворено прашање уште пред почетокот на ЕП. Се ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед по новата лоша сезона во која тимот рано беше елиминиран од европските натпреварувања, потфрли и во Премиерлигата, а на крајот се задоволи ...
| | веќе видена | слични

И покрај денешните најави дека Алегри е еден од кандидатите за тренерското место во Милан, досегашниот шеф на струката во Јувентус вели дека за него приоритет ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска двата хеликоптери од Одделот за воздухопловни единици на МВР повторно дејствуваа во реонот на селата Мокрени, Габровник и Селце. Кракот од пожарот кој ...
сите 921 | | | веќе видена

Веднаш по неуспешниот атентат на 13 јули, агенцијата негираше дека ги одбила таквите барања. Но, Тајната служба една недела по убиството на Трамп призна дека ...
сите 345 | | | веќе видена

Една недела откако поранешниот американски претседател и републикански кандидат на претстојните избори Доналд Трамп преживеа обид за атентат на митинг во ...
сите 202 | | | веќе видена

59-годишната Камала Харис, која веднсш по повлекувањето од претседателската трка, Џо Бајден ја поддржа јавно родена и израсната во Оукленд, Калифорнија, од ...
сите 209 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен, а во западните делови повремено засилен ветер од западен правец. ...
сите 236 | | | веќе видена

Неодамнешните случаи со загрозување деца во Скопје и во Велес укажуваат на потребата за покажување поголема емпатија и грижа, како и за обрнување поголемо ...
сите 45 | | | веќе видена

Без здравствено осигурување, со плата која доцни и не им е исплатена од мај годинава, вработените во Национални Шуми на чело со раководителот од Демир Капија, ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марсијал ќе ја спасува кариерата во татковината или во Турција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: