Легендарниот стопер си заминува од Јунајтед. Доаѓа замена за 30 милиони евра?

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД одигра сезона за заборав. „Црвените ѓаволи“ завршија на осмото место со ист број бодови како Њукасл, но поради полошата гол-разлика, која во ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед по новата лоша сезона во која тимот рано беше елиминиран од европските натпреварувања, потфрли и во Премиерлигата, а на крајот се задоволи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Гори мешана шума и ниска вегетација на Криволак, а чадот се протега до Штип и Свети Николе. Пожарот се двиѓи и кон воениот полигон заради што таму ќе бидат ...
сите 971 | | | веќе видена

Американската тајна служба соопшти дека отфрлила некои барања на предизборниот тим на републиканскиот претседателски кандидат Доналд Трамп да ја зголеми ...
сите 315 | | | веќе видена

Доналд Трамп, републиканскиот кандидат на претстојните претседателски избори во Соединетите Американски Држави, изјави денеска, по повлекувањето на актуелниот ...
сите 246 | | | веќе видена

Неодамнешните случаи со загрозување деца во Скопје и во Велес укажуваат на потребата за покажување поголема емпатија и грижа, како и за обрнување поголемо ...
сите 47 | | | веќе видена

Опаѓање на дневните температури во претстојната работна седмица, со позначителен пад од среда, прогнозира Управата за метеоролошки работи. Утре ќе се задржи ...
сите 236 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Легендарниот стопер си заминува од Јунајтед. Доаѓа замена за 30 милиони евра?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: