Нови, помоќни, посигурни – модерните електрични возила на MS Energy ќе го трансформираат урбаното живеење

4 копии

Познатиот хрватски бренд во светот на електричните велосипеди, тротинети, мопеди и додатоци, MS Energy, ги претстави своите најнови производи во Скопје. ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 3 минути Такси превозникот Cammeo од 28.05.2024 станa Wizi. Такси Cammeo ја започна својата мисија пред цели 18 години во Хрватска, а во ...
| | веќе видена | слични

И оваа година Виталиа, регионалниот лидер во производство на здрава храна, беше дел од саемот за Приватна Марка – PLMA, Амстердам, привлекувајќи стотици ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Детали среда, 05 јуни 2024 Изминативе неколку дена интензивно се зборува за првиот мултивендор настан кој ИТД ДИСТРИБУЦИЈА го резлизираше под името ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

„Фуриозна и динамична беше агендата на претседателот Мицкоски, поздравена и поддржана од сите. Очигледно е дека СДС и малиот Заев имаат сериозен проблем со ...
сите 532 | | | веќе видена

Новото писмо на Емануел Макрон до Французите, наместо гест на смирување, ги оживува политичките тензии во Франција Шефот на француската држава ја оспорува ...
сите 277 | | | веќе видена

„Наместо кредитирање преку проверени финансиски инструменти кои позитивно ќе влијаат на кредитниот рејтинг на земјата, Мицкоски во четири очи договорил кредит ...
сите 99 | | | веќе видена

Откако тримесечно бебе било примено на преглед на Клиниката за педијатрија, неговото семејство оптужува за физичко насилство од страна на медицински сестри. ...
сите 42 | | | веќе видена

Резултат од министерувањето на Филипче е хациендата на Водно, луксузно Ауди Q8 и ограбената државна каса, изјави на денешната прес конференција претеникот Тони ...
сите 190 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нови, помоќни, посигурни – модерните електрични возила на MS Energy ќе го трансформираат урбаното живеење

Од:
До кого (е-маил):
Порака: