Мал пад на вредноста на потрошувачката кошница, еве колку изнесува сега

6 копии

Останато

Армискиот хеликоптер започнува со дејство врз пожарот на планината Серта каде утрово од земја гаснат поголем број луѓе, информираа утрово од Центарот за ...
сите 256 | | | веќе видена

Железничкиот огранок на Генералната конфедерација на трудот (CGT), најголемиот синдикат во Франција, повика на протести на 18 јули, денот кога треба да се ...
сите 286 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2024 (ОХРИДПРЕС) – Опожарено патничко моторно возило на булевар „Туристичка“, во близина на спортската сала „Билјанини извори“. Екипа на ...
сите 327 | | | веќе видена

Тие разговарале за „можностите за мир“ во Украина, изјави портпаролот на Орбан. Средбата се одржа во имотот на Трамп, Мар-а-Лаго во Флорида. Според неговиот ...
сите 251 | | | веќе видена

Од 9 јули, на десна коловозна лента на автопатот Скопје-Куманово извршена била времена измена на режим на сообраќај , при што во должина од 1000 метри (пред НС ...
сите 148 | | | веќе видена

На маргините на НАТО Самитот во Вашингтон претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Христијан Мицкоски оствари повеќе билатерални средби и ...
сите 102 | | | веќе видена

Тој во интервју на Алфа потенцираше дека два од трите доставени предмети се директно поврзани со наводите кои биле објавени од страна на Државната ревизија во ...
сите 124 | | | веќе видена

Грција во овој момент нема да ги открие оружјата што ѝ се на располагање за да одговори на евентуалното инсистирање на раководството на соседната земја на оваа ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мал пад на вредноста на потрошувачката кошница, еве колку изнесува сега

Од:
До кого (е-маил):
Порака: