Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денес?

6 копии

Останато

Минатиот викенд во швајцарско алпско одморалиште се одржа самит за мир во Украина. Учествуваа 93 земји. Првично, 80 земји ја потпишаа конечната декларација ...
сите 208 | | | веќе видена

Исчезнаа непалски работници во земјава. Се работи за два одвоени случаи. Полицијата трага по 7 Непалци, кои работеле во Скопје. Љ.Џ. (36) од Скопје вчера околу ...
сите 221 | | | веќе видена

Рускиот претседател Владимир Путин на севернокорејскиот лидер Ким Јонг-ун му подари руска лимузина „Аурус“, сет за чај и адмиралска кама, јави руската државна ...
сите 113 | | | веќе видена

Над 500 луѓе починаа поради болести предизвикани од високите горештини за време на аџилакот на муслиманските верници во Мека. Како што пренесува Sky News, ...
сите 118 | | | веќе видена

Истовремено, честитал за изборот на Словенија како непостојан член на Советот за безбедност на Обединетите нации за периодот 2024 – 2025 година и нивниот ...
сите 190 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денес?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: