Бензините поевтинуваат, дизелот поскапува

7 копии

Сезоната на годишни одмори и викенд прошетки започна.Најголем дел од нас тоа го прави со автомобил па еве ви водич каде е најевтино да го наполните ...
| | веќе видена | слични
9 копии
2 копии
3 копии

На германските бензински пумпи почна да се продава нов тип на дизел – HVO100. Пумпи за ова гориво веќе постојат во голем број европски земји, меѓу другите во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Републиканецот Џејмс Комер, претседател на Комисијата за надзор и одговорност на Претставничкиот дом, денеска издаде обврзувачка наредба директорката на ...
сите 264 | | | веќе видена

Атентатот на Доналд Трамп „засекогаш го промени“ поранешниот американски претседател и републикански кандидат за претстојните избори, изјави неговиот син ...
сите 215 | | | веќе видена

Како што пренесе ДПА, Венс, сенатор од Охајо, се изјасни за мир и ставање крај на воената помош за Украина, рекол Лавров вчера во Обединетите нации во Њујорк. ...
сите 115 | | | веќе видена

Руско-украинската војна нема да заврши на бојното поле, туку на преговарачка маса, порача денеска унгарскиот премиер Виктор Орбан на самитот на Европската ...
сите 129 | | | веќе видена

Промена на времето, и намалување на температурите од понеделник најавува метеопрогнозерот Славчо Попоски. Како што објави на неговата веб страна „Метеоаларм“ ...
сите 244 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бензините поевтинуваат, дизелот поскапува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: