Поевтин бензин и поскап дизел од полноќ

7 копии

Сезоната на годишни одмори и викенд прошетки започна.Најголем дел од нас тоа го прави со автомобил па еве ви водич каде е најевтино да го наполните ...
| | веќе видена | слични
9 копии
2 копии
3 копии

На германските бензински пумпи почна да се продава нов тип на дизел – HVO100. Пумпи за ова гориво веќе постојат во голем број европски земји, меѓу другите во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денес е значаен ден бидејќи денес е прв ден во кој што Македонија има влада предводена од Христијан Мицкоски една просперитетна и правична влада конечно ...
сите 296 | | | веќе видена

„Ви честитам на важната и одговорна функција. Сакам да ја извршувате посветено и одговорно и за доброто на Северна Македонија и за доброто на Србите во Северна ...
сите 186 | | | веќе видена

Португалија без проблеми се справи со Турција во второто коло од групата Ф на ЕП. Португалија победи со 3:0 и го обезбеди првото место во Ф групата. Покрај ...
сите 153 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Христијан Мицкоски денеска оствари средба со претставниците на Алказар енерџи за инвестиција во енергетиката вредна 450 милиони евра ...
сите 185 | | | веќе видена

Под влијание на исклучително нестабила воздушна маса, до петок ќе се задржи променливо облачно и нестабилно време со пороен дожд и грмежи. На повеќе места ќе ...
сите 233 | | | веќе видена

Асанж го напушти затворот во Велика Британија откако американските обвинители рекоа дека тој треба да се изјасни за виновен оваа недела за кршење на ...
сите 54 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поевтин бензин и поскап дизел од полноќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: