ОТКАКО ИЉАЗИ РЕЧЕ ДЕКА Д-Р НИКО Е ОД ВРЕМЕТО НА ДРУЖЕ ТИТО, БЕЌАРОВСКИ РАСПАЛИ: „Цел ден чекам Директорката да ми го честита 25. мај“

Откако економската директорка на Клиниката за токсикологија Бесија Иљази, минатата недела даде изјава во која рече дека „доктор Нико Беќаровски е доктор од ...
| | веќе видена | слични

Докторот Нико Беќаровски се огласи за изборното ветување на СДСМ за спојувањето на Клиничкиот центар. „ Во изборната програма на СДСМ во сега веќе далечната ...
| | веќе видена | слични

ПРЕТСЕДАТЕЛКАТА СИЛЈАНОВСКА ДАВКОВА ЌЕ ГО ПОЧИТУВА ДОГОВОРОТ ОД ПРЕСПА Претседателката на државата, Гордана Силјановска-Давкова денеска изјави дека не го ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Министерот за здравство Илир Демири, денеска на прес-конференција рече дека не гледа причина да ја разреши економската директорка на Клиниката за токсикологија ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Министерот за здравство, Илир Демири, и денес повтори дека не планира да ја разреши организациската директорка на Клиниката за Токсикологија, Бесија Иљази, по ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Зошто да ја разрешам, кажа министерот за здравство, Илир Демири на новинарско прашање зошто не е разрешена организациската директорка на Клиниката за ...
| | веќе видена | слични

Првиот човек на Министерството за здравство во техничката влада Илир Демири вели дека не ја разрешил организационата директорка на Клиниката за токсикологија ...
| | веќе видена | слични

Внимателно ја следиме состојбата на Клиниката за токсикологија, од каде ни пристигнуваат информации од неколку здравствени работници дека до нив се упатувани ...
| | веќе видена | слични

Министерот за здравство Илир Демири откако доби новинарско прашање зошто не ја разреши економската директорка на Клиниката за токсикологија Бесија Иљази, се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Договорот од Преспа се најде и на предизборните митинзи на грчкиот премиер Кирјакос Мицотакис, особено на оние во северна Грција, во грчката област Македонија: ...
сите 257 | | | веќе видена

Високиот претставник на Европската унија за надворешна политика и безбедност, Жозеп Борел, денеска го осуди израелскиот напад врз израелскиот камп Нусејрат во ...
сите 353 | | | веќе видена

Од Европскиот фронт порачаа дека владеењето на новата влада нема да биде ни стабилно ни мирно владеење. Дали ова е сериозна закана или само блеф за домашна ...
сите 113 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг ги повлекува плановите за формирање петгодишен фонд од 100 милијарди долари за воена помош за Украина, по ...
сите 163 | | | веќе видена

Откако гласаше на изборите за ЕП во болница, тој рече дека „Словачка нема да биде вовлечена во воените авантури на одредени западни земји кои се согласија ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ОТКАКО ИЉАЗИ РЕЧЕ ДЕКА Д-Р НИКО Е ОД ВРЕМЕТО НА ДРУЖЕ ТИТО, БЕЌАРОВСКИ РАСПАЛИ: „Цел ден чекам Директорката да ми го честита 25. мај“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: