Анастасија, ќерката на Цеца денес полни 26 години

Еден ден откако таа и нејзиниот сопруг Немања Гудеља присуствуваа на свадбата на фудбалерот Андрија Живковиќ, Анастасија Ражњатовиќ објави две фотографии на ...
| | веќе видена | слични

Вељко Ражнатовиќ со своите обожаватели сподели симпатичен момент со сопругата Богданa и нивниот син… Вељко Ражнатовиќ, боксерот и син на Светлана Цеца ...
| | веќе видена | слични

Синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко, неодамна доби трет син со сопругата Богдана, на кој и го дал библиското име Исаија. Исаија е машко име кое потекнува од ...
| | веќе видена | слични

 Детали четврток, 30 мај 2024 Цеца во прекрасен цветен фустан им посака вечна среќа на младите, а објавено е и видео на кое се гледа дека го фаќа бидермаерот ...
| | веќе видена | слични

Анастасија Ражнатовиќ и нејзиниот сопруг Немања Гудељ, пред два дена, на 28 мај, склучија граѓански брак со чија помош приредија и прослава во вилата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кој би се надевал дека втората венчавка на Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудеља ќе се одржи тивко и без многу помпа. Сепак, сè се случи токму така. Убавите, ...
| | веќе видена | слични

Само ден откако Анастасија Ражнатовиќ и нејзиниот сопруг, фудбалерот Немања Гудеља приредија интимна прослава по повод нивната граѓанска венчавка во Белград, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ќерката на пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ на 28. Maj 2024 година склучија граѓански брак во вилата на Дедиње, а на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Имено, младата пејачка и нејзиниот сопруг направија граѓанска венчавка и организираа свадба за блискиот круг на пријатели и роднини, дознава Телеграф. Тајната ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Повозрасен жител на Скопје е повреден во сообраќајна несреќа која се случила во Охрид. Како што јавија од СВР Охрид, во повредената скопјанка удрил тинејџер ...
сите 264 | | | веќе видена

Eкс премиерите на Македонија и Грција, Зоран Заев и Алексис Ципрас кои се потписници на Договорот од Преспа со кој се реши спорот за името, велат дека новото ...
сите 177 | | | веќе видена

Порталот наведува дека имало невообичаено ран консензус за главните позиции, па Урсула фон дер Лајен останува претседател на Европската комисија, Португалецот ...
сите 284 | | | веќе видена

Кои било разговори кои што бараат согласност од албанската заедница, мора да се одвиваат преку легитимниот претставник. Може да очекувате разговори за иднината ...
сите 22 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон денеска ги повика ривалските партии лево и десно од политочкиот центар да му се придружат во формирањето сојуз против ...
сите 121 | | | веќе видена

Германската разузнавачка служба соопшти дека бројот на десничарски екстремисти под надзор продолжува да расте, јави ДПА. „Има ново зголемување на бројот на ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Анастасија, ќерката на Цеца денес полни 26 години

Од:
До кого (е-маил):
Порака: