Влегуваш по леб, за „кусурот“ си купуваш велосипед!


Останато

Овој договор е „важен чекор“ за овие три земји, кои се веќе членки на НАТО, нагласи тој. Финска и Шведска ја напуштија својата повеќедецениска политика на ...
сите 361 | | | веќе видена

Лидерите од Коалицијата „Вреди“ денеска на трибина ја претставија Платформата на патриотизмот како знаење, професионализам и одговорност според која ќе се ...
сите 313 | | | веќе видена

Претседателката на државата, Гордана Сиљановска-Давкова се сретна со амбасадорката на САД, Анџела Агелер и се сложија дека е потребна забрзана евроинтеграција, ...
сите 191 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Влегуваш по леб, за „кусурот“ си купуваш велосипед!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: