Одржала пет концерти, а била заразена со коронавирус: Позната пејачка сподели шокантна информација која ја знаеле само нејзините вработени


Во последното интервју за медиумите за време на премиерата на нејзиниот концертен филм „Chromatica Ball“, Лејди Гага се осврнала на борбата со Ковид-19 за ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на „Stranger Things“, Маја Хок изјави дека ѝ е „удобно што не го заслужува“ животот што го има. Американската актерка и пејачка, ќерка на холивудските ...
| | веќе видена | слични

Објавен е трејлерот за документарниот филм I Am: Celine Dion, а во него легендарната пејачка се расплака додека зборуваше за битката со болеста. Таа изјавиа ...
| | веќе видена | слични

Селин Дион во ново интервју зборуваше за нејзината здравствена состојба, односно за болеста со која се бори. Наскоро ќе се одржи премиерата на документарниот ...
| | веќе видена | слични

Во текот на подготовките за снимањето на нејзиниот нов филм „Stolen Girl“, популарната актерка Кејт Бекинсејл објави видео како испробува многу интересни ретро ...
| | веќе видена | слични

Доказ дека славните се само обични луѓе е тоа што и тие имаат проблем да најдат партнери, особено по бурните раскинувања, можеби дури и повеќе од нас обичните ...
| | веќе видена | слични

 Детали среда, 29 мај 2024 „Не е важно што мислат луѓето како изгледам или како би требало да изгледам, важно ми е моето семејство да е добро. Јас само сакам ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Лили Ален признала дека со нејзиниот сопруг Дејвид Харбор меѓусебно контролираат кои апликации ги користат на своите мобилни телефони. Славната ...
| | веќе видена | слични

Таа изјавиа дека боледува од ретка невролошка болест и дека досега не зборувала за тоа, но дека сега е подготвена. „Не е тешко да се направи настап. Тешко е да ...
| | веќе видена | слични

Сопругот на англиската актерка и реалити ѕвезда Тина Мелоун во март се самоубил животот на 42-годишна возраст. Пол Чејс бил 19 години помлад од Тина, а заедно ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Го охрабруваме Тошковски да спроведува истраги и да поднесува кривични за сите политичари од сите партии каде има докази, ама може да почне од себе и Јанушев, ...
сите 295 | | | веќе видена

Сликите кои доаѓаат од градовите и населбите погодени од невремето се неверојатни, објави Телеграф. Во село во близина на Врање е снимен автобус како се ...
сите 259 | | | веќе видена

Седумдесет и три годишниот пчелар Г.П. од село Мокрино, Општина Ново Село, вчера предизвикал пожар откако му паднала направата за чадење на пчели во која имало ...
сите 270 | | | веќе видена

По низата пожари во Македонија се констатираше дека има општ хаос, дека во Македонија не функционира системот за управување со кризи. Досега немало ниту ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Одржала пет концерти, а била заразена со коронавирус: Позната пејачка сподели шокантна информација која ја знаеле само нејзините вработени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: