Спилберг работи на нов филм: Обработува тема која ќе шокира многумина

Трикратниот оскаровец Стивен Спилберг работи на нов филм чија премиера ќе биде на 15 мај 2026 година, потврдија од „Variety“. Претстојниот проект се уште нема ...
| | веќе видена | слични

АМЕРИКАНСКИОТ актер Виго Мортенсен го отелотвори Арагорн во легендарниот серијал филмови „Господарот на прстените“, омилен измислен лик од светот на писателот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Режисерот Квентин Тарантино во текот на кариерата снимил бројни филмови кои ги воодушевиле и критичарите и публиката, но постои еден филм којшто него го ...
| | веќе видена | слични

Режисерот Квентин Тарантино во својата кариера снимил бројни филмови кои ги воодушевиле и шокирале критичарите и публиката, но има еден филм кој го шокирал и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Можеби во прв план новите министерства кои ги изгласа новото парламентарно мнозинство ќе функционираат со постоечките вработени, но веројатно е дека овие ...
сите 466 | | | веќе видена

Посредниците Катар и Египет соопштија дека Хамас вчера одговорил на трифазниот план за примирје, без да откријат повеќе. Планот беше претставен од ...
сите 372 | | | веќе видена

Порталот наведува дека имало невообичаено ран консензус за главните позиции, па Урсула фон дер Лајен останува претседател на Европската комисија, Португалецот ...
сите 284 | | | веќе видена

Договорите треба да се почитуваат, но тие се двострани, треба да се почитуваат од двете страни. Нашата Влада ќе изготви документ во кој ќе се наведе што не се ...
сите 93 | | | веќе видена

Кои било разговори кои што бараат согласност од албанската заедница, мора да се одвиваат преку легитимниот претставник. Може да очекувате разговори за иднината ...
сите 26 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон денеска ги повика ривалските партии лево и десно од политочкиот центар да му се придружат во формирањето сојуз против ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спилберг работи на нов филм: Обработува тема која ќе шокира многумина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: