[ФОТО] Британската манекенка позираше целосно гола, ваквиот потег ги разочара нејзините фанови: „Не го очекував ова од тебе“

2 копии

Британската манекенка Роузи Хантингтон-Вајтли на социјалните мрежи сподели неколку фотографии од Кан, а на една од нив е целосно гола, што било повод за бројни ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Новата летна сезона е веднаш зад аголот, а Вера Ванг ја отвора со фотографии кои никого не оставија рамнодушен. Познатата дизајнерка на венчаници уште еднаш ...
| | веќе видена | слични

Модната дизајнерка Вера Ванг позирала во костим за капење и собра бројни комплименти од следбениците благодарение на младешкиот изглед на 74-годишна возраст. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Тони Јаревски од ВМРО-ДПМНЕ во емисијата 24 анализа рече дека преговорите за новата влада се во тек со задоволително темпо и базирана на принципи. за 10 дена ...
сите 387 | | | веќе видена

Делегатите од Карпош, Битола и Куманово се оние чие отсустуво на конгресот на СДСМ, на кој Димитар Ковачевски требаше да реферира за историски најголемиот ...
сите 275 | | | веќе видена

Подемот на десницата во Европа покажува дека преовладуваат ставовите против естаблишментот, но претседателот на Европската комисија смета дека „централната ...
сите 321 | | | веќе видена

За резолуцијата има 14 гласа, Русија беше воздржана и никој не гласаше против резолуцијата.Планот за прекин на огнот на американскиот претседател Џо Бајден би ...
сите 275 | | | веќе видена

Пратеникот Сашко Јанчев, во однос на измените во ЗОРОДУ и отворањето на министерство за енергетика, рударство и минерални суровини, потсети на седницата во ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

[ФОТО] Британската манекенка позираше целосно гола, ваквиот потег ги разочара нејзините фанови: „Не го очекував ова од тебе“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: