И по 30 години тие се вљубени: Таа била најдобра пријателка на неговата поранешна сопруга, а популарниот Британец тврди дека тоа било љубов на прв поглед


Британската рок ѕвезда Стинг и неговата сопруга Труди Стајлер, присуствувале на премиерата н филмот „Parthenope“ на 77 Кански фестивал. Стинг и неговата ...
| | веќе видена | слични

 Детали сабота, 01 јуни 2024 Најбогатата турска актерка која ја гледавме во сериите „Езел“, „Сила“ и „Сулејман Величествениот“ претрпела љубовни бродоломи, а ...
| | веќе видена | слични

Емир Кустурица им даде голема шанса на аматерите, кои ги нарече „небрусени дијаманти“, со оглед на тоа што претходно немале актерско искуство, а брилијантно се ...
| | веќе видена | слични

Една од најубавите актерки во светот, Брук Шилдс, неодамна на „Instagram“ објавила две ретко видени фотографии од нејзината венчавка. Брук Шилдс и нејзиниот ...
| | веќе видена | слични

Турската актерка Серенај Сарикаја неодамна се најде во центарот на медиумското внимание откако маестрално ја одигра главната улога во серијата „Thank You, ...
| | веќе видена | слични

Миа Калифа зборуваше за своите први чекори во порно индустријата, кои ги направи додека беше во врска со нејзиниот сега поранешен сопруг … Појавувајќи се на ...
| | веќе видена | слични

Покрај тоа што легендарниот пејач Том Џонс помина 59 години во брак само со една жена – Мелинда, со која беше до нејзината смрт во 2016 година, во екот на ...
| | веќе видена | слични

 Детали четврток, 30 мај 2024 „Ја прашав дали има дечко и ми кажа дека е во врска. Веднаш ѝ кажав: Види, планот е ваков - ти јави му се и кажи му дека не може ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во јавноста често се појавуваат фотографии од познати личности кога биле мали и многумина не можат да откријат за кого станува збор без да го прочитаат описот ...
| | веќе видена | слични

Ник и Арон Картер некогаш биле многу популарни поп ѕвезди, па никој од фановите не можел да претпостави каква мрачна заднина се крие зад нив. Новиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Повозрасен жител на Скопје е повреден во сообраќајна несреќа која се случила во Охрид. Како што јавија од СВР Охрид, во повредената скопјанка удрил тинејџер ...
сите 263 | | | веќе видена

Eкс премиерите на Македонија и Грција, Зоран Заев и Алексис Ципрас кои се потписници на Договорот од Преспа со кој се реши спорот за името, велат дека новото ...
сите 178 | | | веќе видена

„Хамас сака писмена гаранција за автоматска транзиција од една фаза во друга, во согласност со договорот што го постави претседателот Бајден“, изјави ...
сите 353 | | | веќе видена

Со целосно функционални зелени коридори на сите граничните премини кои го поврзуваат регионот со ЕУ намалувањето на времето на чекање на граница за три часа би ...
сите 96 | | | веќе видена

Порталот наведува дека имало невообичаено ран консензус за главните позиции, па Урсула фон дер Лајен останува претседател на Европската комисија, Португалецот ...
сите 284 | | | веќе видена

Кои било разговори кои што бараат согласност од албанската заедница, мора да се одвиваат преку легитимниот претставник. Може да очекувате разговори за иднината ...
сите 54 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон денеска ги повика ривалските партии лево и десно од политочкиот центар да му се придружат во формирањето сојуз против ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

И по 30 години тие се вљубени: Таа била најдобра пријателка на неговата поранешна сопруга, а популарниот Британец тврди дека тоа било љубов на прв поглед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: