Фернандеш фрустриран од лошата сезона, но не сака да го напушти Јунајтед


Капитенот на Манчестер јунајтед, Бруно Фернандеш, изрази желба да остане во клубот. Португалецот очекува клубот да ги исполни неговите очекувања. Фернандеш ...
| | веќе видена | слични

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД одигра сезона за заборав. „Црвените ѓаволи“ завршија на осмото место со ист број бодови како Њукасл, но поради полошата гол-разлика, која во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Џејдон Санчо доживеа навистина различни емоции во една натпреварувачка сезона, која најпрвро ќе ја памети по кошмарниот период во Манчестер Јунајтед, но потоа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Гори мешана шума и ниска вегетација на Криволак, а чадот се протега до Штип и Свети Николе. Пожарот се двиѓи и кон воениот полигон заради што таму ќе бидат ...
сите 971 | | | веќе видена

Една недела откако поранешниот американски претседател и републикански кандидат на претстојните избори Доналд Трамп преживеа обид за атентат на митинг во ...
сите 253 | | | веќе видена

Службениците на Тајната служба одбија да му обезбедат дополнително обезбедување на Доналд Трамп пред обидот за атентат минатиот викенд, според ...
сите 260 | | | веќе видена

Неодамнешните случаи со загрозување деца во Скопје и во Велес укажуваат на потребата за покажување поголема емпатија и грижа, како и за обрнување поголемо ...
сите 47 | | | веќе видена

Опаѓање на дневните температури во претстојната работна седмица, со позначителен пад од среда, прогнозира Управата за метеоролошки работи. Утре ќе се задржи ...
сите 236 | | | веќе видена

Републиканците во Претставничкиот дом го повикуваат претседателот на САД, Џо Бајден да поднесе оставка од функцијата, откако тој најави дека повеќе нема да ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фернандеш фрустриран од лошата сезона, но не сака да го напушти Јунајтед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: