ELENA LUKA HOME го промовираше ексклузивниот станбено-деловен комплекс FUTURA - репер за премиум домување

Реномираниот бренд во градежната индустрија, ELENA LUKA HOME ексклузивно го промовираше премиум станбено-деловниот комплекс FUTURА – репер за највисоките ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Познатиот хрватски бренд во светот на електричните велосипеди, тротинети, мопеди и додатоци, MS Energy, ги претстави своите најнови производи во Скопје. ...
| | веќе видена | слични

Сите гости на настанот имаа можност да ги тестираат новите електрични возила со уникатен футуристички дизајн, високо ниво на функционалност и импресивна ...
| | веќе видена | слични

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
| | веќе видена | слични

Останато

Косовскиот вицепремиер задолжен за евроинтеграции, Бесник Бислими се сретна со помошникот генерален секретар на Обединтетите нации за Европа, Централна Азија и ...
сите 16 | | | веќе видена

Оливер Спасовски, координаторото на пратеничката група на СДСМ, на почетокот од денешната седница за изгласување на новата Влада предводена од мандатарот ...
сите 83 | | | веќе видена

Осум пожари на отворено и неколку помали интервенции се регистрирани во последното деноноќие. Активен е се уште пожарот во реонот кај кичевското село Цер, кој ...
сите 100 | | | веќе видена

Германската екстремно десничарска партија Алтернатива за Германија (АФД) соопшти дека се откажала од идејата да бара повторно членство во групацијата Идентитет ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ELENA LUKA HOME го промовираше ексклузивниот станбено-деловен комплекс FUTURA - репер за премиум домување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: