Извршен надзор на Клиниката за Токсикологија

ПРЕТСЕДАТЕЛКАТА СИЛЈАНОВСКА ДАВКОВА ЌЕ ГО ПОЧИТУВА ДОГОВОРОТ ОД ПРЕСПА Претседателката на државата, Гордана Силјановска-Давкова денеска изјави дека не го ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Министерот за здравство Илир Демири, денеска на прес-конференција рече дека не гледа причина да ја разреши економската директорка на Клиниката за токсикологија ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Министерот за здравство, Илир Демири, и денес повтори дека не планира да ја разреши организациската директорка на Клиниката за Токсикологија, Бесија Иљази, по ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Зошто да ја разрешам, кажа министерот за здравство, Илир Демири на новинарско прашање зошто не е разрешена организациската директорка на Клиниката за ...
| | веќе видена | слични

Првиот човек на Министерството за здравство во техничката влада Илир Демири вели дека не ја разрешил организационата директорка на Клиниката за токсикологија ...
| | веќе видена | слични

Министерот за здравство Илир Демири откако доби новинарско прашање зошто не ја разреши економската директорка на Клиниката за токсикологија Бесија Иљази, се ...
| | веќе видена | слични

Министерот за здравство, Илир Демири, изјави дека нема намера да ја разреши директорката на Клиниката за Токсикологија, Бесија Иљази, и покрај скандалите од ...
| | веќе видена | слични

Откако на денешната прес конференција Министерот Демири најави разрешување на директори на клинички беше запрашан дали ќе ја разреши и организациската ...
| | веќе видена | слични

Каде бевте со години да прашувате за разни други теми, сте се фатиле за Бесија Иљази, рече денеска на прес-конференција министерот за здравство Илир Демири за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Професорката Мирајна Најчевска деновиве најави анализа на предлозите на новиот мандатар за министерски позиции од редовите на неговата партија ВМРО-ДПМНЕ. Во ...
сите 290 | | | веќе видена

Минатиот викенд во швајцарско алпско одморалиште се одржа самит за мир во Украина. Учествуваа 93 земји. Првично, 80 земји ја потпишаа конечната декларација ...
сите 188 | | | веќе видена

Повторно се огласи адвокатот Јанаки Митровски за случајот во Кратово, каде жена ги уби сопругот и свекорот, но по семејно насилство. „Последниот маритицид во ...
сите 80 | | | веќе видена

Сепак, истакна дека во овој момент тоа не е реално да се очекува.„За Унгарија да го повлече признавањето на таканаречено Косово, според моето мислење, треба ...
сите 75 | | | веќе видена

Рускиот претседател Владимир Путин на севернокорејскиот лидер Ким Јонг-ун му подари руска лимузина „Аурус“, сет за чај и адмиралска кама, јави руската државна ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Извршен надзор на Клиниката за Токсикологија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: