Овој остров има плажа со најчиста вода! Туристите го обожаваат (ВИДЕО)


2 копии

„Travel Оff Path“ е една од најпосетените интернет страници во САД посветени на патувањата. Во последната репортажа тие особено внимание ѝ посветиле на Босна и ...
| | веќе видена | слични

 Детали понеделник, 27 мај 2024 Се гледаме на 3-та плажа на Градиште! Меѓу Пештани и Заливот на коските лежи култна плажа полна со спомени од први љубови и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Самос од турското крајбрежје е оддалечен само еден час и денес повторно се враќа на сцената на популарните грчки туристички дестинации, рамо до рамо со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пелопонез, полуостровот богат со историја и недопрена природа, дава незаборавно искуство на патување и летување. Сместен на југот од Грција, овој полуостров ...
| | веќе видена | слични

© Nenad Nedomački Автор: Туристичка организација на Србија Од рамниот север до ридскиот југ, од зеленилото на пространите рамнини до височините на моќните ...
| | веќе видена | слични

Останато

Армискиот хеликоптер започнува со дејство врз пожарот на планината Серта каде утрово од земја гаснат поголем број луѓе, информираа утрово од Центарот за ...
сите 247 | | | веќе видена

Железничкиот огранок на Генералната конфедерација на трудот (CGT), најголемиот синдикат во Франција, повика на протести на 18 јули, денот кога треба да се ...
сите 269 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи на Унгарија, Петер Сијарто, на маргините на НАТО-самитот во Вашингтон изјавил дека унгарското претседателство со Европската ...
сите 230 | | | веќе видена

На маргините на НАТО Самитот во Вашингтон претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Христијан Мицкоски оствари повеќе билатерални средби и ...
сите 102 | | | веќе видена

Очекувам Јавното обвинителство да биде поефикасно и да постапи по информациите содржани во ревизорскиот извештај. Јас лично доставив три предмети за кои сметам ...
сите 126 | | | веќе видена

Девет патници се повредени утрово во сообраќајна несреќа на Булевар Немањица во Ниш, кога автобусот на градското сообраќајно претпријатие „Нишекспрес“ нагло ...
сите 56 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи и надворешна трговија Тимчо Муцунски, заедно со владината делегација, предводена од премиерот Христијан Мицкоски, учествуваше ...
сите 226 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Овој остров има плажа со најчиста вода! Туристите го обожаваат (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: