10 филмови со кучиња кои можете да ги гледате и со вашите деца


Јапонецот Токо има голем број обожаватели на социјалните мрежи кои ги следат неговите авантури. Во морето од инфлуенсери, јутјубери и тиктокери, тој се ...
| | веќе видена | слични

Дали некогаш сте се запрашале зошто вашето куче го јаде вашиот уредно исечен тревник или грицка трева во паркот. Јадењето трева е вообичаено однесување на ...
| | веќе видена | слични

На сите им е добро позната блиската врска помеѓу кучињата и луѓето. Не се зборува попусто дека „кучето е најдобриот пријател на човекот“. Кучињата не ги сакаат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерството за одбрана и Генералштабот на Армијата вечерва информираат дека нема опасност од пожарите за армиските инфраструктурни објекти на Криволак и ...
сите 1120 | | | веќе видена

Републиканецот Џејмс Комер, претседател на Комисијата за надзор и одговорност на Претставничкиот дом, денеска издаде обврзувачка наредба директорката на ...
сите 327 | | | веќе видена

Кога Лара Трамп го зазеде централното место на републиканската национална конвенција во вторникот вечерта, тоа беше момент кој ја симболизира „смената на ...
сите 120 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи и надворешна трговија Тимчо Муцунски, вечерва гостуваше во емисијата „Само Интервју“ каде говореше за актуелни теми кои се од ...
сите 296 | | | веќе видена

Како поборник за изолационизам на САД и жесток критичар на помошта за Украина, номинацијата на 39-годишниот сенатор од Охајо предизвика паника меѓу дипломатите ...
сите 81 | | | веќе видена

-Ова треба да биде заеднички напор меѓу Северна Америка и Европа, а САД се убедливо најголемиот сојузник. Затоа, очекувам тие да продолжат да ја поддржуваат ...
сите 335 | | | веќе видена

Седуммесечното бебе, кое беше пронајдено напуштено во Велес, по една недела од приемот на Одделот за педијатрија и неонатологија во велешката општа Болница, се ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

10 филмови со кучиња кои можете да ги гледате и со вашите деца

Од:
До кого (е-маил):
Порака: