Се разбира дека ќе ти се смее коментаторотОстанато

Социјалистите во неделата ја отфрлија кандидатурата на Игет Бело од француската прекуморска територија Реунион во име на радикалната левичарска партија ...
сите 178 | | | веќе видена

Вчера во 21.00 часот, на булеварот „Туристичка“ во Охрид, А.Ѓ.(42) од Охрид, управувајќи мопед со охридски регистарски ознаки, изгубила контрола и паднала на ...
сите 174 | | | веќе видена

Бидејќи ова е војна што Русија ја започна против Украина, тогаш Украина има право на самоодбрана, а тоа вклучува и удари на територијата на агресорот, посочил ...
сите 333 | | | веќе видена

23-годишната девојка Н.Р. од Књажевац денеска загина во тешка сообраќајна несреќа. Сообраќајката се случила на државниот пат Пирот-Књажевац.Во тешката ...
сите 62 | | | веќе видена

Години наназад властите никако не успеваат да се справат со пожарите во летниот период! Лекциите од претходните години ги немаме научено. Само во последнава ...
сите 180 | | | веќе видена

Договорот за изградба на автопатските делници со конзорциумот „Бехтел и Енка“ продолжува да ја бранува јавноста, само што сега се променети позициите. Денеска ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се разбира дека ќе ти се смее коментаторот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: