„ТАСОС КАКО МОНАКО“ – коментари за цените за сместување во Грција на социјалните мрежи, храната поскапа или со исти цени како дома


Време зa читање: 6 минути Годинава пораст на цените е забележан речиси во сите земји во Европа, а цените во Грција во 2024 година на самиот почеток на ...
| | веќе видена | слични

После прејадувањето со масни и калорични намирници кои ви го подуле стомакот имате желба малку да спласнете? Овие намирници содржат состојки кои најдобро ќе ви ...
| | веќе видена | слични

Овој режим на исхрана подразбира намалено внесување на јаглехидрати, а акцентот е ставен на мастите и протеините. Уште една поволност на оваа диета е што ...
| | веќе видена | слични

Во Грција е забранет увозот на месо, млеко и млечни производи. Тоа значи дека во Грција не можете да однесете на море виршли, шницли, шунка, сирење, млеко, ...
| | веќе видена | слични

Годинава пораст на цените е забележан речиси во сите земји во Европа, а цените во Грција во 2024 година го следат нагорниот тренд и годинава се нешто повисоки ...
| | веќе видена | слични

 Следејќи го ова мени, ќе ги задоволите вашите нутритивни потреби, а ќе уживате во здрава и вкусна храна. Притоа, оброците не бараат скапи продукти, што ...
| | веќе видена | слични

Останато

Собранието вечерва со 77 гласа „за“ и 22 гласа „против“ ја избра новата Влада чиј претседател е Христијан Мицкоски. Владината коалиција ја сочинуваат ...
сите 252 | | | веќе видена

Старо-новиот министер за внатрешни работи се заблагодари за поддршката што ја доби.Тошковски веќе од утре вети работа со јасна визија за иднината на ...
сите 231 | | | веќе видена

Португалија без проблеми се справи со Турција во второто коло од групата Ф на ЕП. Португалија победи со 3:0 и го обезбеди првото место во Ф групата. Покрај ...
сите 148 | | | веќе видена

Кубанската Влада одлучи да се приклучи на спорот што го покрена Јужна Африка против Израел пред Меѓународниот суд на правдата во врска со наводите за наводен ...
сите 18 | | | веќе видена

Поранешниот пратеник Миле Андонов од Кочани почина вчера попладното во својата 62 година од живото. Андонов беше дел од собранието три мандати, во периодот ...
сите 53 | | | веќе видена

Мирлинд Даку, играчот кој е главна тема на македонските медиуми е роден на Косово во градот Гнилање на Косово. Тој од тимот на Осијек во Хрватска направил ...
сите 6 | | | веќе видена

Групата Зелени-Европска слобода алијанса (Зелени/ЕФА) во Европскиот парламент отворено пројави амбиции да стане дел од парламентарното мнозинство кое се ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„ТАСОС КАКО МОНАКО“ – коментари за цените за сместување во Грција на социјалните мрежи, храната поскапа или со исти цени како дома

Од:
До кого (е-маил):
Порака: