Сопругата на Никола Роквиќ ги спакува куферите, ги зеде децата и замина кај него во Грција


Никола Роквиќ неодамна откри дека парите се собрани, но дека го продолжува патувањето до Егина за да собере средства за детска онкологија во Ниш. Неговото ...
| | веќе видена | слични

Фолкерот Миле Китиќ поради соседите се сели од Белград. Миле откри детали од приватниот живот, а допре и до сопругата Марта Савиќ, но и ќерката Елена. - Па ...
| | веќе видена | слични

Драгана Митар се огласи за тамошните медиуми откако се дозна дека на есен ќе се мажи. Драгана прво ја потврди убавата вест, а потоа ги откри деталите од ...
| | веќе видена | слични

Познатата песна „Све по старом“ која ја отпеа Александра Пријовиќ првично беше напишана за бендот Лексингтон, а музиката и текстот ги напиша сопругот на ...
| | веќе видена | слични

Популарната фолк-пејачка Барбара Бобак вели за себе дека е „битанга“, па затоа е сама и момците немаат секогаш храброст да и пријдат. - Кога ме прашуваат за ...
| | веќе видена | слични

 Детали понеделник, 27 мај 2024 За време на своето едномесечно патување, Никола Роквиќ успеа да собере над 2,5 милиони евра коишто ќе бидат наменети за децата ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Андреана Чекиќ за прв пат откри болни детали од детството и откри дека со години не го видела својот татко. Адреана Чекиќ откри дека имала само две и ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Никола Роквиќ вчера слета во Белград, по еден месец аџилак, а пред зградата во која живее го чекаше неверојатна сцена. Роквиќ беше видно насмеан по ...
| | веќе видена | слични

Дури 31 ден траеше неговото хуманитарно патување при што собра 31 милион српски динари за децата од оноколошкото одделение во Белград. Пејачот Никола Роквиќ ...
| | веќе видена | слични

 Детали четврток, 23 мај 2024 „Велат дека кога ќе родиш ќерка, добиваш најдобра другарка за цел живот“. Со овие зборови Гоца Тржан ја започна емотивната ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Можеби во прв план новите министерства кои ги изгласа новото парламентарно мнозинство ќе функционираат со постоечките вработени, но веројатно е дека овие ...
сите 466 | | | веќе видена

Посредниците Катар и Египет соопштија дека Хамас вчера одговорил на трифазниот план за примирје, без да откријат повеќе. Планот беше претставен од ...
сите 372 | | | веќе видена

Порталот наведува дека имало невообичаено ран консензус за главните позиции, па Урсула фон дер Лајен останува претседател на Европската комисија, Португалецот ...
сите 284 | | | веќе видена

Договорите треба да се почитуваат, но тие се двострани, треба да се почитуваат од двете страни. Нашата Влада ќе изготви документ во кој ќе се наведе што не се ...
сите 93 | | | веќе видена

Кои било разговори кои што бараат согласност од албанската заедница, мора да се одвиваат преку легитимниот претставник. Може да очекувате разговори за иднината ...
сите 26 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон денеска ги повика ривалските партии лево и десно од политочкиот центар да му се придружат во формирањето сојуз против ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопругата на Никола Роквиќ ги спакува куферите, ги зеде децата и замина кај него во Грција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: