Можеби ќе ви помогне ако патувате во Европа: Еве каде се највисоки а каде најниски цените на горивото

2 копии

Доколку патувате во странство деловно или поради задоволство, вреди однапред да ги планирате местата, па дури и земјите доколку се наоѓаат на вашата патна мапа ...
| | веќе видена | слични
9 копии
8 копии
2 копии

Цената на ЕУРОСУПЕР 95 ќе се намали за 1,5 денари, и од утре ќе се продава по 83 денари по литар. Цената на ЕУРОСУПЕР 98 од утре ќе се изнесува 85,5 денари, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Повеќе на случаи на семејно насилство биле регистрирани во МВР во изминатото деноноќие. Доцна по полноќ, приведен е 32-годишен штипјанец со иницијали Е.С. кој ...
сите 339 | | | веќе видена

„Земајќи ги предвид одредбите од членот 63 од статутот на судот, и во строга примена на своите обврски како држава-членка на Конвенцијата за спречување и ...
сите 19 | | | веќе видена

Освен министер за екологија, Изет Меџити ќе биде и прв вицепремиер во идната Влада. Тоа и самиот го потврди, појаснувајќи дека оваа функција не постои во ...
сите 114 | | | веќе видена

Заглавени милионски тендери, катастрофална патна инфраструктура, заглавена изградба на железничка пруга кон Бугарија се само дел од тешките задачи кои стојат ...
сите 50 | | | веќе видена

Хеликоптер од Одделот за воздухопловни единици на МВР исфрли над 25 тони вода и го стави под контрола пожарот во Кичевско. – Хеликоптер Бел-412 од Одделот за ...
сите 111 | | | веќе видена

Канцеларијата на адвокатот Христијан Георгиевски ќе ја брани 33-годишната кратовчанка која со нож ги уби својот сопсруг и свекор. Тој за „Телма“ вели дека ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Можеби ќе ви помогне ако патувате во Европа: Еве каде се највисоки а каде најниски цените на горивото

Од:
До кого (е-маил):
Порака: