Видео кое ги трогна фановите на Ливерпул: Клоп шета сам на празниот терен на „Енфилд“


Јирген Клоп имал институционално испраќање со директорите и водечките луѓе во Ливерпул во пресрет на неговиот последен меч како менаџер на Ливерпул, но сепак ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Мохамед Салах најави дека и во следната сезона ќе го носи дресот на Ливерпул. Салах е член на црвените од 2017 година. Египќанецот има договор со Ливерпул до ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јирген Клоп доживеа многу емотивно попладне во неделата и го имаше „последниот танц“ на „Енфилд Роуд“, стадионот на кој донесе безброј радости и многу големи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Напаѓачот на Ливерпул, Мохамед Салах се обрати до тренерот, Јирген Клоп, кој во неделата за последен пат го предводеше тимот од „Енфилд“. -Беше одлично да ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
3 копии

Мохамед Салах предизвика турбуленции во финишот од сезоната поради караницата која ја имаше со Јирген Клоп, но и поради изјавата која ја даде по натпреварот со ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул и официјално го назначи Арне Слот за нов тренер на тимот, соопштија од клубот. Својата работа на „Енфилд“ официјално ќе ја започне на 1 јуни 2024 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Минатонеделниот атентат врз словачкиот премиер Роберт Фицо се истражува како тежок обид за убиство со предумисла, изјави денеска генералниот обвинител Марош ...
сите 495 | | | веќе видена

Во директно вклучување во Клик Плус на ТВ21 , Арбр Адеми од Европскиот фронт синоќа рече дека не го признаваат резултатот од изборите, со оглед на тоа што ДИК ...
сите 453 | | | веќе видена

Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари нема решено дали ќе биде во идниот владин состав како министер. Тој потврди дека дел од пишувањата на некои медиуми ...
сите 254 | | | веќе видена

Скандалот на Клиниката за токсикологија веќе некое време ја тресе јавноста. По тој повод се огласи и поранешниот министер за надворешни работи, Никола ...
сите 136 | | | веќе видена

Откако завчера осомничениот за убиството на Вања и Панче, Љупчо Палевски-Палчо, беше спроведен до Судија на претходна постапка, а спроведувањето беше во ...
сите 294 | | | веќе видена

Нападите врз новиот шеф за употребата на старото име на земјата на нејзината инаугурација беа предвидливи - но неуспехот на ЕУ да се справи со провокациите на ...
сите 383 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Видео кое ги трогна фановите на Ливерпул: Клоп шета сам на празниот терен на „Енфилд“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: