Ѓоковиќ заврши на прегледи во Ургентниот центар


3 копии

Новак Ѓоковиќ со победа го започна турнирот во Женева и не дозволи изненадување против Јаник Ханфман кого го победи со 2:0 (6:3, 6:3). Натпреварот беше ...
| | веќе видена | слични

Новак Ѓоковиќ играше официјален меч на денот кога го прославува 37 години, па иако истиот мораше да биде прекинат поради дожд, после два часа Србинот излезе ...
| | веќе видена | слични

Новак Ѓоковиќ не може да биде задоволен од досегашниот дел на тениската сезона и многумина се изненадени од падот во неговата игра, но допрва доаѓаат важни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во директно вклучување во Клик Плус на ТВ21 , Арбр Адеми од Европскиот фронт синоќа рече дека не го признаваат резултатот од изборите, со оглед на тоа што ДИК ...
сите 453 | | | веќе видена

Минатонеделниот атентат врз словачкиот премиер Роберт Фицо се истражува како тежок обид за убиство со предумисла, изјави денеска генералниот обвинител Марош ...
сите 495 | | | веќе видена

Скандалот на Клиниката за токсикологија веќе некое време ја тресе јавноста. По тој повод се огласи и поранешниот министер за надворешни работи, Никола ...
сите 136 | | | веќе видена

Седум месеци од избувнувањето на конфликтот меѓу Израел и Хамас предизвикан од терористичките напади на палестинската воена организација, претседателот на ...
сите 335 | | | веќе видена

Откако завчера осомничениот за убиството на Вања и Панче, Љупчо Палевски-Палчо, беше спроведен до Судија на претходна постапка, а спроведувањето беше во ...
сите 294 | | | веќе видена

Нападите врз новиот шеф за употребата на старото име на земјата на нејзината инаугурација беа предвидливи - но неуспехот на ЕУ да се справи со провокациите на ...
сите 386 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѓоковиќ заврши на прегледи во Ургентниот центар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: