Каква жена, каква дива! Џејн Фонда на 87-годишна возраст блескаше на црвениот тепих во Кан


Вчеравечер се одржа свеченото отворање на 77-то издание на Канскиот филмски фестивал кое собра бројни големи актерски ѕвезди, а меѓу нив беше и Џејн Фонда која ...
| | веќе видена | слични

Една од најбараните манекенки во светот, Ања Рубик, го привлече вниманието на Канскиот филмски фестивал со фустан со висок шлиц. Рубик се појави на премиерата ...
| | веќе видена | слични

Францускиот актер Винсент Касел се појави на премиерата на филмот Партенопа на Канскиот филмски фестивал, а со него на црвениот тепих позираше и неговата 29 ...
| | веќе видена | слични

Импресивното модно издание на една од наjубавите манекенки и овојпат беше во центар на внимание во сите медиуми. Интернационалниот супермодел Хајди Клум, ...
| | веќе видена | слични

На црвениот тепих на 77-то издание на Канскиот филмски фестивал, камбоџанската актерка Мин Сонита го привлече вниманието на сите присутни благодарение на ...
| | веќе видена | слични

Венсан Касел (57) и неговата 30 години помлада девојка Нара Баптиста привлекоа внимание на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал. Таа заблескала во ...
| | веќе видена | слични

Филмскиот фестивал во Кан е во тек, а сите зборуваат за фустанот на Кејт Бланшет инспириран од палестинското знаме. Кејт, всушност, понесе фустан од Жан Пол ...
| | веќе видена | слични

Тилан Блондо на само 4-годишна возраст за првпат зачекори на модна писта, а две години подоцна беше прогласена за „најубаво девојче на светот“. Денес, таа ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Леоми Андерсон вчеравечер беше една од најзабележителните гости на Канскиот филмски фестивал. Таа на премиерата на филмот „Marcello Mio“ се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во директно вклучување во Клик Плус на ТВ21 , Арбр Адеми од Европскиот фронт синоќа рече дека не го признаваат резултатот од изборите, со оглед на тоа што ДИК ...
сите 453 | | | веќе видена

Минатонеделниот атентат врз словачкиот премиер Роберт Фицо се истражува како тежок обид за убиство со предумисла, изјави денеска генералниот обвинител Марош ...
сите 495 | | | веќе видена

Судија на претходна постапка при Основниот кривичен суд Скопје одреди мерки за претпазливост на Иџет Мемети, член на Советот на јавни обвинители и поранешен ...
сите 230 | | | веќе видена

Скандалот на Клиниката за токсикологија веќе некое време ја тресе јавноста. По тој повод се огласи и поранешниот министер за надворешни работи, Никола ...
сите 136 | | | веќе видена

Седум месеци од избувнувањето на конфликтот меѓу Израел и Хамас предизвикан од терористичките напади на палестинската воена организација, претседателот на ...
сите 334 | | | веќе видена

Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари нема решено дали ќе биде во идниот владин состав како министер. Тој потврди дека дел од пишувањата на некои медиуми ...
сите 186 | | | веќе видена

Откако завчера осомничениот за убиството на Вања и Панче, Љупчо Палевски-Палчо, беше спроведен до Судија на претходна постапка, а спроведувањето беше во ...
сите 294 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Каква жена, каква дива! Џејн Фонда на 87-годишна возраст блескаше на црвениот тепих во Кан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: