МЗ со обвинувања кон докторот Беќаровски, неговите колеги демантираат и му дадоа поддршка

2 копии

Превирањата на Клиниката за токсикологија продолжуваат. По објава на Министерството за здравство на „Фејсбук“ во која доктор Нико Беќаровски, се обвинува за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Што се случува на Токсикологија? Министерството за здравство како портпарол на Клиниката вчера изнесе обвинувања против професорот Нико Беќаровски. Тој негира ...
| | веќе видена | слични

По поплавата на Токикологија испливаа и отказни решенија, како и најава за кривична пријава… Од ден на ден случувањата и реакциите на Клиниката за ...
| | веќе видена | слични

Вработените на Клиниката за токсикологија демантираат дека нивниот колега д-р Нико Беќаровски ги навредувал дел од вработените на национална основа. Ваквиот ...
| | веќе видена | слични

Рок од 48 часа за министерот за здравство Демири јавно да му се извини на докторот од токсикологија Нико Беќаровски, кој вчера преку статус на министертвото за ...
| | веќе видена | слични

Вработените на Клиниката за токсикологија преку писмо застанаа во одбрана на својот колега Нико Беќаровски за кој претходно Министерството за здравство, ...
| | веќе видена | слични

Со реакција во отворено писмо до јавноста се огласија вработените во Токсикологија, кои велат дека се што е напишано против докторот Беќаровски не е вистина. ...
| | веќе видена | слични

Министесртвото за здравство упати обвинувања за докторот од Токсикологија, Нико Беќаровски дека ги навредувал Албанците на национална основа. Изјавата е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Минатонеделниот атентат врз словачкиот премиер Роберт Фицо се истражува како тежок обид за убиство со предумисла, изјави денеска генералниот обвинител Марош ...
сите 495 | | | веќе видена

Во директно вклучување во Клик Плус на ТВ21 , Арбр Адеми од Европскиот фронт синоќа рече дека не го признаваат резултатот од изборите, со оглед на тоа што ДИК ...
сите 453 | | | веќе видена

Седум месеци од избувнувањето на конфликтот меѓу Израел и Хамас предизвикан од терористичките напади на палестинската воена организација, претседателот на ...
сите 367 | | | веќе видена

Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари нема решено дали ќе биде во идниот владин состав како министер. Тој потврди дека дел од пишувањата на некои медиуми ...
сите 254 | | | веќе видена

Скандалот на Клиниката за токсикологија веќе некое време ја тресе јавноста. По тој повод се огласи и поранешниот министер за надворешни работи, Никола ...
сите 136 | | | веќе видена

Откако завчера осомничениот за убиството на Вања и Панче, Љупчо Палевски-Палчо, беше спроведен до Судија на претходна постапка, а спроведувањето беше во ...
сите 294 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МЗ со обвинувања кон докторот Беќаровски, неговите колеги демантираат и му дадоа поддршка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: