[ВИДЕО] Како изгледа најскапата подводна хотелска соба: Ноќевање овде чини 19.000 долари


Неодамна, видеото од најскапите подводни хотелски соби во светот го привлече вниманието на корисниците на Интернет, оставајќи многумина во магија. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Инфлуенсерката Клариса Мургија патувала низ Европа и решила да доплати за хотелска соба со поглед на море. Но, кога пристигнала, наместо спектакуларна глетка, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тврди дека платил дополнителни 25 евра за соба со поглед, при патување во странство и дека сместувањето го шокирало. На почетокот го гледаме како влегува во ...
| | веќе видена | слични

Под видеото напишал „100 литри јагоди наспроти еден дечко“, а тврди дека изел еден куп овошје за 12 часа. Видеото е делумно забрзано, прикажувајќи еден дечко ...
| | веќе видена | слични

Ако цртаниот филм „Бамби“ ви беше меѓу омилените во детството, оваа снимка ќе ви се допадне, но и да не е така, сигурно ќе ви измами насмевка на лицето. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Грчкиот премиер Киријакос Мицотакис за време на прес-конференција за грчките медиуми на самитот на НАТО во Вашингтон откри дека премиерот Христијан Мицкоски на ...
сите 388 | | | веќе видена

Железничкиот огранок на Генералната конфедерација на трудот (CGT), најголемиот синдикат во Франција, повика на протести на 18 јули, денот кога треба да се ...
сите 258 | | | веќе видена

Вчера во 06.50 часот во ОВР Кавадарци било пријавено дека на магистралниот пат Градско-Прилеп, пред авто сервис во Росоман, се случила сообраќајна несреќа ...
сите 255 | | | веќе видена

Нејасно е како 12 години не е решена експропријацијата за автопатската делница Кичево-Охрид и за тоа директно е одговорна претходната Влада. Детектиравме три ...
сите 130 | | | веќе видена

Вицепремиерот и министерот за транспорт Александар Николоски, во врска со кредитот од 500 милиони евра кој го најави премиерот Христијан Мицкоски од Унгарија ...
сите 73 | | | веќе видена

На маргините на НАТО Самитот во Вашингтон претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Христијан Мицкоски оствари повеќе билатерални средби и ...
сите 76 | | | веќе видена

Од денеска до средината на следната недела повеќе места во државата ќе бидат во портокалова фаза од опасност од високи температури. Според препораките што ...
сите 79 | | | веќе видена

Екстремно топлиот Африкански бран кој ја зафати нашата Македонија, но и целиот Балкански Полуостров, викендов ќе зема замав, па така температурите ќе бидат ...
сите 299 | | | веќе видена

Тужбата на бугарската фондација следува по дописот кој МАЕИ на 24 јануари годинава го испрати до премиерот на Албанија, Еди Рама, до највисоките албански ...
сите 82 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

[ВИДЕО] Како изгледа најскапата подводна хотелска соба: Ноќевање овде чини 19.000 долари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: