Исланѓанецот е хит во Серија А – го сакаат најголемите клубови!


Барселона и Манчестер Јунајтед ја сакаат ѕвездата на Јувентус и француската репрезентација, Адриен Рабио, пренесуваат италијанските медиуми. Рабио влезе во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Хеликоптерот Ми-171 од Одделот за воздухопловни единици при МВР дејствувал врз пожарот во реонот на Јасен, соопштија од МВР. - Во 20 налети исфрлени се над 50 ...
сите 640 | | | веќе видена

Деновиве актуелно е патувањето на власта во САД со бизнис класа, за што пристигнаа низа критики од страна на опозицијата. Во одбрана на Мицкоски и министрите ...
сите 131 | | | веќе видена

Времето во Македонија денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност, претпладне со услови за повремен локален дожд и грмежи. Ќе дува умерен, долж ...
сите 260 | | | веќе видена

СДСМ продолжува да се соочува со длабока внатрепартиска криза по историскиот пораз на изборите и изборот на новите водачи Венко Филипче и Зоран Заев. ...
сите 27 | | | веќе видена

Светот релативно брзо дозна дека компанијата за сајбер безбедност Crowdstrike стои зад сериозниот глобален прекин на технологијата во петокот. Сепак, да се ...
сите 153 | | | веќе видена

СВР Битола до Основното јавно обвинителство Битола поднесе кривична пријава против В.Т.(25) и од Битола, поради постоење основи на сомнение за сторени кривични ...
сите 113 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Исланѓанецот е хит во Серија А – го сакаат најголемите клубови!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: