ДОПРВА ЌЕ ГО БАРААТ И ЌЕ ПОСКАПУВА: Бакарот урива рекорди

Рекордните цени на златото, кои речиси континуирано растат од почетокот на оваа година, во нагорна линија ја влечат и цената на среброто. Глобалната ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ова го објави иранската армија во соопштение што доцна синоќа беше прочитано на државната телевизија. Раиси и министерот за надворешни работи Хосеин Амир ...
сите 422 | | | веќе видена

Кирил бил со векови предвремето, Кирил го вградил не само својот живот, туку и нашиот живот на некој начин во Европа пред многу, многу векови и тоа мора да го ...
сите 148 | | | веќе видена

Јужноафриканските застапници побараа од судот минатата недела итна мерка, нагласувајќи дека израелските напади врз јужниот град Газа „мора да престанат“ за да ...
сите 133 | | | веќе видена

Израелскиот министер за надворешни работи Израел Кац изјави денеска дека одлучил да ја „прекине врската“ меѓу шпанската дипломатска мисија и Палестинците на ...
сите 174 | | | веќе видена

Состанокот на високо ниво ќе биде прв откако пропаднаа разговорите за прекин на огнот во Газа и ослободување на заложниците пред две недели, откако Хамас ...
сите 253 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДОПРВА ЌЕ ГО БАРААТ И ЌЕ ПОСКАПУВА: Бакарот урива рекорди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: