ДУПЛО ПОВЕЌЕ СТРАНЦИ КУПУВААТ СТАНОВИ ВО БЕЛГРАД, покрај Русите и Украинците, се повеќе Македонци заинтересирани да инвестираат


Време зa читање: 4 минути Се повеќе странци купуваат станови во Белград, особено во луксузните делови на градот, каде квадратите се прескапи за просечните ...
| | веќе видена | слични

Голем недвижен имот изграден во селото Косел, Охрид вреден над 600 илјади евра се нуди на продажба преку наша комерцијална банка . Станува збор за повеќе ...
| | веќе видена | слични

Во срцето на Франција, во департманот Сена и Марна, се наоѓа луксузен објект кој ја понел титулата најскапа куќа на светот. Замокот „Chateau d’Armainvilliers“ ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Фолкерот Дадо Полумента и неговиот помлад колега Дарко Лазиќ ќе бидат соседи во луксузен комплекс во Нови Сад. Станува збор за новосадската населба Поповица, ...
| | веќе видена | слични

Сигурно е сон на многумина да купат куќа покрај море и да го поминат остатокот од животот гледајќи ја убавината на природата покрај брегот. Неверојатно е да се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шпанскиот министер за надворешни работи го осуди како „скандалозно и ужасно“ видеото објавено од неговиот израелски колега во кое се сугерира дека Хамас ќе и ...
сите 389 | | | веќе видена

Министерството за здравство прати известување до Обвинителството за затворените хируршки сали во Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, кое е примено и распоредено ...
сите 92 | | | веќе видена

На 25.05.2024 во 20.45 часот во СВР Скопје било пријавено дека во двор од семејниот дом на подрачјето на Бит Пазар, додека В.П.(66) од Скопје косел трева со ...
сите 267 | | | веќе видена

Ова обраќање до светската јавности и до лидерите во светот е снимено за време на работната посета на претседателот Зеленски во Харкив, Украина, пред само два ...
сите 122 | | | веќе видена

Војската соопшти дека „дел од ракетите биле пресретнати“ од израелската ПВО. Вооруженото крило на Хамас, бригадите Ал-Касам, соопштија дека денеска извршиле ...
сите 157 | | | веќе видена

Тоа што Левица сега има пратеничка група, значи дека шесте пратеника сега имаат и многу подобра позиција за преговарање во смисла на условување, смета ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДУПЛО ПОВЕЌЕ СТРАНЦИ КУПУВААТ СТАНОВИ ВО БЕЛГРАД, покрај Русите и Украинците, се повеќе Македонци заинтересирани да инвестираат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: