Добрите финансиски навики може да започнат со КБ пакети


Време зa читање: < 1 минутa Лажно банкарско известување во вид на рекламна објава се шири на социјалните мрежи „Фејсбук“ и „Инстаграм“. „Незаконски и ...
| | веќе видена | слични

Чест ни е што можеме да објавиме дека Силк Роуд банка е добитник на признание од Visa како прва банка во Македонија што на пазарот ја промовираше Visa Platinum ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Поволности прилагодени кон потребите на клиентите обезбедува „Моја плата“, платежната сметка на Силк роуд банка, на која се уплаќаат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Неколку илјади Израелци синоќа се собраа во Тел Авив за да побараат итна владина акција за да се обезбеди ослободување на заложниците во Газа, откако армијата ...
сите 537 | | | веќе видена

Претседателката на државата, Гордана Сиљановска – Давкова вчера на своето прво меѓународно учество на одбележувањето на ликот и делото на словенските ...
сите 185 | | | веќе видена

Времето денеска ќе биде променливо облачно, наместа нестабилно со пороен дожд и грмежи, а локално и со услови за краткотрајно невреме. Ќе дува слаб до умерен ...
сите 279 | | | веќе видена

Откако економската директорка на Клиниката за токсикологија Бесија Иљази, минатата недела даде изјава во која рече дека „доктор Нико Беќаровски е доктор од ...
сите 92 | | | веќе видена

Министерството за здравство прати известување до Обвинителството за затворените хируршки сали во Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, кое е примено и распоредено ...
сите 83 | | | веќе видена

ОВР Дебар поднесе кривична пријава против У.Ф.(63) од Дебар, поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела „кражба“ и „демнење“. Тој извесно ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Добрите финансиски навики може да започнат со КБ пакети

Од:
До кого (е-маил):
Порака: