Украден сеф со пари од менувачница во Чаир


5 копии
5 копии
2 копии

Малолетничка се оддалечила од домот во Петровец, а нејзиниот брат се сомнева дека таа е кај момчето во Драчево. - На 25.04.2024 во 18.30 часот во Полициското ...
| | веќе видена | слични

Според соопштението, вчера во Полициската станица во Струмица во присуство на родител бил повикан малолетникот, а за настанот бил запознаен јавен обвинител од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Сакам уште еднаш да испратам порака со предупредување до новата Влада, да ја смени позицијата и да го користи само името Северна Македонија во и вон земјата, ...
сите 583 | | | веќе видена

Судијата на Специјализираниот кривичен суд во Словачка утре ќе донесе одлука за побараниот притвор за осомничениот атентатот на премиерот Роберт Фицо, Јурај ...
сите 387 | | | веќе видена

Зијадин Села од Алијанса за Албанците во интервју за Трилинг по изборите и изборните резултати и случувања, вели дека се работи за изборен инжинеринг и ...
сите 200 | | | веќе видена

До крајот на идната недела се очекува да се постигне договор околу идната влада, во која би партиципирале ВМРО-ДПМНЕ и партиите од нивната коалиција и ...
сите 316 | | | веќе видена

Мештани кажале дека израелски оклопни возила дошле до пазарот во центарот на Џабалија, најголемиот од осум кампа за бегалци во Газа, и дека со булдожери ги ...
сите 361 | | | веќе видена

Основен суд се произнесе околу Љупчо Палевски Палчо кој беше екстрадиран од Турција. Во однос на повеќе новинарски прашања поврзани со осомниченото лице Љ.П. ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Украден сеф со пари од менувачница во Чаир

Од:
До кого (е-маил):
Порака: