Нови цени на горивата од полноќ

2 копии
10 копии
3 копии

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија донесе Одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Состојбата на Блискиот Исток „удри“ по цените на горивата во Грција, а цената на бензините оди нагоре. Бензинот во Атика се приближува до 2 евра, а ...
| | веќе видена | слични

Цените на маслиновото масло сега ги надминаа и најпесимистичките предвидувања за тоа колку чинеше во 2023 година и колку чини денес. Маслиновото масло сега ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Македонската ознака во моменталните околности станува моќно средство на економската дипломатија. Навистина ми е жал кога слушам врвни грчки производители на ...
сите 540 | | | веќе видена

„Состојбата на пациентот е стабилна. Клиничката слика се поправа, тој комуницира“, соопшти преку Фејсбук болницата од Банска Бистрица во која тој лежи.Нападот ...
сите 497 | | | веќе видена

Денес од пладневните часови на повеќе места низ Македонија атмосферата значително ќе се дестабилизира, што значи ќе има развој на нестабилна облачност, ...
сите 272 | | | веќе видена

Судскиот совет на Република Македонија на итната седница на полноќ му го одзема имунитетот на врховниот судија Наќе Георгиев со што го одобри неговиот притвор, ...
сите 70 | | | веќе видена

Мајк В. Поп Гинов кој живее во Шведска, е лицето за кое пред два дена беше објавено до МВР дека е уапсен за загрозување на сигурноста на претседателката на ...
сите 237 | | | веќе видена

Полицијата во Хрватска соопшти дека е покрената истрага против 55-годишната жена по што поднеле и кривична пријава за сторено кривично дело фалсификување ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нови цени на горивата од полноќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: