Аплицирај за кредитна картичка од Халкбанк и добиј 1.000 или 2.000 денари во вид на бонус поени

4 копии

Сите клиенти кои ќе аплицираат за кредитна картичка од Халкбанк имаат можност да добијат 1.000 или 2.000 денари во вид на бонус поени на својата кредитна ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Комерцијална банка, како општествено одговорна компанија, воведе тактилни платежни картички, кои ќе им помогнат, пред сѐ, на слепите лица и на лицата со ...
| | веќе видена | слични

Почната е замената на обичните платежни дебитни и кредитни картички со тактилни, кои за првпат во земјава ги воведува Комерцијална банка. Овие картички, пред ...
| | веќе видена | слични

За да им го олесни пристапот до банкарски услуги на слепите и на лицата со оштетен вид, Комерцијална банка а.д. Скопје воведе тактилни платежни картички. Тие ...
| | веќе видена | слични

За да им овозможи полесен пристап до своите трансакции, Комерцијална банка воведе тактилни платежни картички прилагодени за лицата со оштетен вид. „До крајот ...
| | веќе видена | слични

Во обид да го зголемат прометот, трговците почнаа да фрлаат нова мамка – 20 отсто попуст за купената стока, ама да не им барате фискална сметка и да платите во ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa Филијалите и експозитурите на Комерцијална банка АД Скопје нема да работат на 10 април (среда) заради празнување на Рамазан Бајрам. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Врховниот водач ајатолахот Али Хамнеи ги водеше молитвите за време на прошталната церемонија за починатиот претседател и седум други, меѓу кои и министерот за ...
сите 345 | | | веќе видена

САД треба да воведат санкции за претставниците на Меѓународниот кривичен суд (МКС) кои бараат апсење на израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху, изјави Роберт ...
сите 459 | | | веќе видена

Последните случувања со големиот скандал за земање на мито од 10 илјади евра од страна на судијата Наќе Георгиев и второсомничениот јавен обвинител Иџет Мемети ...
сите 189 | | | веќе видена

Дисциплинска одговорност за службено лице кое извршило регистрација на моторно возило без присуство на сопственикот и три лица кои не ги констатирале ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Аплицирај за кредитна картичка од Халкбанк и добиј 1.000 или 2.000 денари во вид на бонус поени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: