АПЛИЦИРАЈ СЕГА И ДОБИЈ УШТЕ ПОВЕЌЕ - Сè уште не си член на Diners Club? Извади картичка веднаш и добиј подарок 1000 денари


Сè уште не си член на Diners Club? „АПЛИЦИРАЈ СЕГА И ДОБИЈ УШТЕ ПОВЕЌЕ“ е новата кампања преку која Diners Club ќе додели подарок од 1000 денари за новите ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa Филијалите и експозитурите на Комерцијална банка АД Скопје нема да работат на 10 април (среда) заради празнување на Рамазан Бајрам. ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Сите клиенти кои ќе аплицираат за кредитна картичка од Халкбанк имаат можност да добијат 1.000 или 2.000 денари во вид на бонус поени на својата кредитна ...
| | веќе видена | слични

Со најновата понуда на Халкбанк, првите 1.000 активирани картички за кои е аплицирано во филијалите на банката ќе добијат 1.000 денари во вид на бонус поени, ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa Комерцијална банка АД Скопје ги известува клиентите дека од 8 април 2024 година експозитурата „Автокоманда“ во Скопје нема да ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa Новите задоволства нека станат достижни со Потрошувачкиот кредит на Комерцијална банка, кој е со рок на отплата до 120 месеци ...
| | веќе видена | слични

Останато

Висок генерал на Револуционерната гарда се закани дека ќе ги гаѓа израелските „нуклеарни постројки“ доколку ги нападне иранските локации, објавија државните ...
сите 666 | | | веќе видена

Додека светот нервозно го очекуваше исходот од иранскиот напад врз Израел, некои арапски земји веќе презедоа чекори за намалување на неговото влијание, пишува ...
сите 180 | | | веќе видена

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски до Комисијата за спречување и заштита од дискриминација ќе достави претставка за говорот на омраза, навредите и ...
сите 154 | | | веќе видена

СДСМ и Коалицијата се единствена опција за европска иднина на државата, наспроти ВМРО - ДПМНЕ кои немаат ниту план, ниту визија, ниту одлучност, ниту волја да ...
сите 247 | | | веќе видена

Студениот бран што ја зафати речиси цела Европа, вклучувајќи го и Балканскиот Полуостров ќе се задржи и во следниот период. Во регионот за време на викендот, и ...
сите 283 | | | веќе видена

Одраз на слабост е кога наместо одговор на поставените прашања, се возвраќа со закана. И претходното градско раководство ја оценило реконструкцијата на ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

АПЛИЦИРАЈ СЕГА И ДОБИЈ УШТЕ ПОВЕЌЕ - Сè уште не си член на Diners Club? Извади картичка веднаш и добиј подарок 1000 денари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: