Во Скопје силувана малолетничка

4 копии
2 копии

Полициски службеници од СВР Охрид, вчера во 19:30 часот го привеле охриѓанецот М.Ј.(43), кој бил затекнат при вршење кражба во продажен објект во Охрид. Како ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Двајца татковци во полицијата пријавиле дека биле нападнати од своите синови. Во првиот случај, се работи за 77 годишник од Скопје, кој пријавил дека во ...
| | веќе видена | слични
6 копии
3 копии

Кавадарчанка пријавила во полиција дека лице со кое била во љубовна врска извршило полови дејства врз нејзината ќерка, информираа од СВР Велес. – Синоќа во 21 ...
| | веќе видена | слични

„Синоќа во 21 часот во ОВР Кавадарци, 38-годишна кавадарчанка пријавила дека на почетокот на месец март, врз нејзината малолетна ќерка било извршено полово ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Групата ги опиша овие наводи како „фабрикувани вести“ на платформата Телеграм, пренесува Ројтерс. Најмалку пет ракети биле истрелани вчера од ирачкиот ...
сите 380 | | | веќе видена

Денеска затвораме една историска епизода затоа што тоа што го видов низ Македонија, тоа што го почувствував, таа енергија, таа емоција која доаѓа од народот на ...
сите 386 | | | веќе видена

Американскиот државен секретар Ентони Блинкен ќе оди во Кина од 24 до 26 април на разговори со високи претставници во Шангај и Пекинг. Второто патување на ...
сите 307 | | | веќе видена

В среда на 24 април, граѓаните со својот глас за Стево Пендаровски избираат европска иднина. Изборот е кристално јасен, изборот е помеѓу подобра, европска ...
сите 200 | | | веќе видена

Синоќа во студиото на Македонската телевизија (МТВ) се одржа единствената дебата на кандидатите за претседател на Република Македонија пред првиот круг на ...
сите 325 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Скопје силувана малолетничка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: