Здравков веќе не е тренер на Брегалница


ФК АП Брера Струмица и ФК Тиквеш од Кавадарци со заедничко соопштение ја информираат јавноста после информациите за инцидентот помегу два фудбалери по ...
| | веќе видена | слични

Македонските фудбалски прволигаши Тиквеш и АП Брера со заедничко соопштение ја информираат јавноста после информациите за инцидентот помеѓу два фудбалери по ...
| | веќе видена | слични

Градскиот фудбалски клуб Куманово изрази јавна благодарност за припадниците на Министерството за внатрешни работи задолжени за обезбедувањето на натпреварот од ...
| | веќе видена | слични

Tимот на Тиквеш во вчерашниот натпревар славеше против Брера со 3:1, меѓутоа натпреварот во Кавадарци имал и „трето полувреме“ во кое во центарот на вниманието ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Фудбалер од ФК „Брера“ од Струмица нападна играч на ГФК „Тиквеш 1930“ од Кавадарци, по вчерашнниот натпревар од 26. коло во Првата македонска фудбалска лига. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најмалку пет ракети се истрелани денеска од ирачкиот пограничен град Зума кон американската воена база во североисточна Сирија, изјавија за Ројтерс два ирачки ...
сите 591 | | | веќе видена

„Гласот за бројот еден на гласачкото ливче е гаранција дека Македонија нема да се враќа кон режимот. Гласот за нашиот претседател Стево Пендаровски е глас за ...
сите 499 | | | веќе видена

В среда на 24 април, граѓаните со својот глас за Стево Пендаровски избираат европска иднина. Изборот е кристално јасен, изборот е помеѓу подобра, европска ...
сите 200 | | | веќе видена

„Победуваме силно затоа што во секој од вас се раѓа чувство на вознемиреност и длабоко во себе знаете дека е во прашање Македонија. За нашата татковина се ...
сите 214 | | | веќе видена

„Тик-Ток“ изрази загриженост за слободата на говорот во врска со нацрт-законот усвоен од Претставничкиот дом на САД, со кој би се забранила популарната ...
сите 257 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Здравков веќе не е тренер на Брегалница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: