Синдикат на полицијата – НЕ МОЖЕ човекот кој со Оливер го створи хаосот со документите, да глуми дека го решава хаосот


По реакција на нивни членови, од Синдикатот на Полиција во Македонија – СПМ, излегоа со јавна реакција. -Недозволиво е тој што учествуваше и го создаде хаосот, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи, Митко Бојмацалиев за време на денешната посета на СВР Струмица одговорајќи на новинарско прашање, изјави ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев денес при својата посета на СВР Струмица одговари на новинарско прашање за актуелната ...
| | веќе видена | слични

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев денес во работна посета на СВР Струмица одговарајќи на новинарски прашања, беше запрашан ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев оствари работна посета на подрачјето на СВР Струмица каде што оствари работни средби со ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Во интервју за ТВ Тера, дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев запрашан дали треба понатаму да постои пржинска влада инстакна ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Државната изборна комисија денеска, на 105. седница која е во тек, ги објавува конечните резултати за распределба на мандатите за пратеници по изборни едници ...
сите 249 | | | веќе видена

Израелските сили, исто така, зазедоа дел од теренот во Рафа, јужен град во близина на египетската граница, кој е преполн со раселени луѓе. Израелската војска ...
сите 420 | | | веќе видена

Ахмети, не губи контрола, биди смирен, терај сo мултиетничката коалиција и биди конструктивна опозиција, му порача коалицијата Вреди на лидерот на ДУИ, Али ...
сите 130 | | | веќе видена

По три часа заврши состанокот на претседателството на Демократска унија за интеграција (ДУИ) во нивното седиште во тетовска Мала Речица, по што беше најавено ...
сите 44 | | | веќе видена

„Не забораваме и на другите правци на битките, освен на Харков: Краматорск, Покровски, Кураково, јужните правци - каде и да е тешко нашите сили му пружаат ...
сите 285 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синдикат на полицијата – НЕ МОЖЕ човекот кој со Оливер го створи хаосот со документите, да глуми дека го решава хаосот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: