Не, не е грешка: најскапата гарсоњера во Љубљана чини 400 илјади евра!

Веројатно најскапата гарсоњера во главниот град, ако не и во Словенија, се продава во центарот на Љубљана. Пред неколку дена на најголемиот словенечки портал ...
| | веќе видена | слични

Андреа Серафимовски, претседателот на Здружението на градежништво, како гостин во емисијата „Аргумент Плус“ на ТВ24 рече дека до Нова година ќе претстои период ...
| | веќе видена | слични

Во месарниците низ целата земја, јагнешкото месо се продава по многу високи цени, а тоа предизвикува недоволство кај сточарите, но и кај потрошувачите. Според ...
| | веќе видена | слични

„Сите купуваат. Сега, во последните две години доминантно купуваат луѓето од Србија и опкружувањето“, изјавил директорот за продажба во Белград на вода, ...
| | веќе видена | слични

„Сите купуваат станови во Белград на вода, но сега во последните две години доминантни купувачи се луѓето од Србија и околината“, вели Милован Савиќ, директор ...
| | веќе видена | слични

Останато

Политика Ебрахим Раиси загина во хеликоптерска несреќа во северозападниот дел на Иран. Раиси беше претседател на Иран од 2021 година и ја водеше земјата во ...
сите 128 | | | веќе видена

Скопската обвинителка Жаклина Крстевска-Јосифовска ја заврши истражната постапкa, односно како што појаснуваат од ОЈО Скопје за
сите 233 | | | веќе видена

СВР Скопје поднесе кривична пријава против Љ.К.(66) од скопското село Стајковци поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „убиство“ по член ...
сите 98 | | | веќе видена

Ако играат чесно, ВМРО-ДПМНЕ нека го врати уставното име во првите денови. Ги имаат бројките со другите партии, вели министерот за правда, Кренар Лога. „Штом ...
сите 609 | | | веќе видена

СВР Струмица, до Основното јавно обвинителство Гевгелија, поднесе кривична пријава против градоначалник на една општина поради постоење основи на сомнение за ...
сите 77 | | | веќе видена

„ВД Премиерот Талат од Форино дал насоки за нов напад од некаков си секретар на Владата, кој подеднакво не знае што му е работата“, напиша градоначалничката на ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не, не е грешка: најскапата гарсоњера во Љубљана чини 400 илјади евра!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: