Нова промена на цената на горивата од полноќ

6 копии
5 копии

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе одлука со која се ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија донесе Одлука со која се врши ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Утре РКЕ се очекува да ги објави новите цени на горивата во Македонија. На светските берзи нафтата се движи околу 81 долар за барел за типот брент и бележи ...
| | веќе видена | слични

Бугарија од први март не може да увезува руска нафта, а рафинеријата во Бургас ќе мора да работи со друга суровина. Какви се прогнозите на индустријата и што ...
| | веќе видена | слични

Останато

Кандидатката на ВМРО-ДПМНЕ за претседател на државата, Гордана Силјановска-Давкова, не знае колку се вистинити гласините за можен бојкот во вториот круг од ...
сите 383 | | | веќе видена

Караванот на кандидатот за претседател на државата од Движењето ЗНАМ – За наша Македонија, Максим Димитриевски денеска беше во посета на Радовиш,кадешто имаше ...
сите 177 | | | веќе видена

Групата ги опиша овие наводи како „фабрикувани вести“ на платформата Телеграм, пренесува Ројтерс. Најмалку пет ракети биле истрелани вчера од ирачкиот ...
сите 118 | | | веќе видена

„Ахмети одамна го има поминато рубиконот и тие неколкумина околу него кои го советуваат и мислам дека прави голема грешка. Прво создава револт кај Албанците ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова промена на цената на горивата од полноќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: