Растат цените на становите и во внатрешноста – метар квадратен во Штип и за 1200 евра

Од 850 до 1200 евра за метар квадратен, во зависност од локацијата и големината, се движат цените на становите во Штип. Интересот е поголем за помалите ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Веројатно најскапата гарсоњера во главниот град, ако не и во Словенија, се продава во центарот на Љубљана. Пред неколку дена на најголемиот словенечки портал ...
| | веќе видена | слични

Дали мислите дека тековната војна во Палестина ја засега Грција само во контекст на нејзините надворешни односи? Ако ја имате оваа проценка, грешите. Тоа не не ...
| | веќе видена | слични

Нема никакво логично објаснување за тоа што цената на становите надмина 2.000 и стигна до над 3.000 евра за квадрат, вели Иван Пешевски, претседател на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва на прес – конференција кажа дека телефонски се слушнал со претседателскиот кандидат на „Вреди“, Арбен ...
сите 511 | | | веќе видена

Лидерот на СДСМ, Димитар Ковачевски вечерва од изборниот штаб вели дека јасно е оти граѓаните ги казниле и дека тоа го прифаќаат. Вели се надевале на подобри ...
сите 298 | | | веќе видена

Либанската милитантна група Хезболах денеска соопшти дека истрелала десетици ракети врз пограничниот град Шомера во северен Израел, откако израелската ...
сите 215 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на коалицијата „Европски фронт“ предводена од ДУИ Бујар Османи денеска гласаше во избирачкото место во ОУ „Адем Јашари“ во Општина ...
сите 174 | | | веќе видена

Коносителната на листата за пратеници на СДСМ во петтата изборна единица изјави дека програмата на СДСМ има реален план за побрзо да им ја донесеме на младите ...
сите 270 | | | веќе видена

Нов влажен бран ќе ја зафати Македонија од вечерва, велат синоптичарите. - По денешниот претежно стабилен и сув ден со повеќе сончеви периоди, во текот на ...
сите 286 | | | веќе видена

Докторот Нико Беќаровски ја претстави екипата со која го крена гласот против самоволието на економската директорка на Клиниката за токсикологија Бесија Иљази ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Растат цените на становите и во внатрешноста – метар квадратен во Штип и за 1200 евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: