Психијатарки се степаа во битолската болница

32 - годишен жител на тетовско село пријавил дека Б.М. и Ќ.М. од тетовско Боговиње пред една година му ветиле дека ќе му обезбедат документи со кои наводно ќе ...
| | веќе видена | слични

Во СВР Скопје, 52-годишен маж пријавил дека на подрачјето на Гази Баба во Скопје, физички бил нападнат од неговата вонбрачна партнерка В.Г.(47) од Скопје. Се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Завчера во Скопје била ограбена спортска обложувалница. - На 07.03.2024 во 21.55 часот во СВР Скопје било пријавено дека во спортска обложувалница на подрачје ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Вчера доцна по полноќ, 35-годишна жена пријавила дека на подрачјето на Кисела Вода, таа и нејзината мајка биле физички нападнати од нејзиниот сопруг Д.Н.(57), ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

- Војната и воената тензија никому не му користат во регионот, затоа мора да се најде решение. Сите страни треба да се фокусираат на изнаоѓање политичко ...
сите 627 | | | веќе видена

„Во очите на граѓаните има една желба да што побргу заврши сето ова кое што се случуваше шест и половина години. И да имаме еден почеток кој што ќе не води кон ...
сите 674 | | | веќе видена

Јордан нема да дозволи да биде во центарот на конфликтот меѓу Иран и Израел и со тоа да ја загрози безбедноста на своите граѓани, соопшти Министерството за ...
сите 257 | | | веќе видена

Полицијата информира за голем број случаи во кои жирум Скопје биле приведени лица со марихуана. На 19.04.2024 во 18.15 часот на подрачјето на Центар во ...
сите 279 | | | веќе видена

Изборните денови 24 април и 8 мај кои Владата со заклучок ги прогласи за неработни денови кои нема да се одработат наметнаа повеќе дилеми потешкотии кај ...
сите 116 | | | веќе видена

Авиокомпаниите од Дубаи, „Емирејтс“ и „Флајдубаи“, соопштија денеска дека продолжиле со работа откако неделава обилни врнежи предизвикаа поплави ширум ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Психијатарки се степаа во битолската болница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: