Македонски песни совршени за прв свадбен танц


3 копии

15 години поминаа за миг кога станува збор за Наташа Михајловиќ, Јелена и Невена Буча, како и за верната публика на женското трио „Фрајле“. 15 години постоење ...
| | веќе видена | слични

Останато

Измина уште еден споен викенд во Македонија. Зад нас ги оставивме трите неработни денови, а за среќа наскоро доаѓа уште еден споен викенд со три дена каде исто ...
сите 356 | | | веќе видена

Норвешкиот министер му ги предаде документите на палестинскиот премиер за признавањето на Палестина. Норвешкиот министер за надворешни работи Еспен Барт Еиде ...
сите 333 | | | веќе видена

Министерството за здравство прати известување до Обвинителството за затворените хируршки сали во Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, кое е примено и распоредено ...
сите 92 | | | веќе видена

На 25.05.2024 во 20.45 часот во СВР Скопје било пријавено дека во двор од семејниот дом на подрачјето на Бит Пазар, додека В.П.(66) од Скопје косел трева со ...
сите 253 | | | веќе видена

Од почетокот на инвазијата на Украина можеа да се слушнат критики од Русија против претседателот Владимир Путин. Му се пререкуваше што не можел да го освои ...
сите 47 | | | веќе видена

Ова обраќање до светската јавности и до лидерите во светот е снимено за време на работната посета на претседателот Зеленски во Харкив, Украина, пред само два ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонски песни совршени за прв свадбен танц

Од:
До кого (е-маил):
Порака: