Maјка го нашла својот 35-годишен син починат во домот во Чаир


2 копии
6 копии
3 копии

Директорот на Центарот за социјална работа во Радовиш, пијан направил хаос во полициската станица и се обидел да ги нападне полицајците. Од МВР информираат ...
| | веќе видена | слични
3 копии
5 копии
повеќе

Останато

Добар ден на сите, благодарам на интересот. Денеска е посебен ден, денеска е убав ден, сончев ден, ден кога треба граѓаните да излезат и да гласаат. Ден кога ...
сите 742 | | | веќе видена

Нов влажен бран ќе ја зафати Македонија од вечерва, велат синоптичарите. - По денешниот претежно стабилен и сув ден со повеќе сончеви периоди, во текот на ...
сите 286 | | | веќе видена

Докторот Нико Беќаровски ја претстави екипата со која го крена гласот против самоволието на економската директорка на Клиниката за токсикологија Бесија Иљази ...
сите 100 | | | веќе видена

Максим Димитриевски на прес конференција им се заблагодари на гласачите. „ Чест ми е што имам можност да кажам дека денес ЗНАМ, заедно со сите свои подржувачи ...
сите 108 | | | веќе видена

Денеска на заедничка прес конференција министерот за внатрешни работи Панче Тошковски, дополнитениот заменик министер Митко Бојмацалиев во присуство на ...
сите 136 | | | веќе видена

Најголем дел од гранатирањата втор ден по ред се случиле во Беит Лахија на северниот раб на енклавата, каде што израелската армија во вторникот нареди ...
сите 229 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Maјка го нашла својот 35-годишен син починат во домот во Чаир

Од:
До кого (е-маил):
Порака: