Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денес?

6 копии

Останато

Фридом хаус со шамар за ДУИ и СДСМ и лицето кое збор не кажа и нема храброст да зуцне против нив, затоа што очекува поддршка од нив за претседателската трка, ...
сите 681 | | | веќе видена

Не треба, посочи таа, да одите надвор ако немате консензус за најважните прашања. Но што е најважно не менувајте го ставот под притисок, не е компромис се што ...
сите 137 | | | веќе видена

На 10.04.2024 во 10:30 часот, полициски службеници од Полициската станица за граничен премин и граничен надзор Богородица привеле седум лица мигранти од Непал, ...
сите 264 | | | веќе видена

Ако се поништи Преспанскиот договор ние излегуваме од НАТО. Просто кажано, ќе нѐ исклучат од организацијата. Ако таа госпоѓа (се однесува на Гордана ...
сите 174 | | | веќе видена

Стручни лица велат дека убијците на Данка Илиќ имаат добра причина зошто не откриваат каде е телото на девојчето. Полиграфистот Никола Новак вели дека првата ...
сите 680 | | | веќе видена

Од Стопанската комора на Србија (ПКС) соопштија дека до 2 април годинава 2.239 граѓани побарале ИД број на Отворен Балкан за слободен пристап до пазарот на ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денес?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: