Бојмацалиев на средба со СВР Тетово: Ја гарантираме безбедноста за секој граѓанин да може да го оствари правото на глас


Денеска, дополнителниот заменик-министер за внатрешни работи, Митко Бојмацалиев, заедно со директорот на Бирото за јавна безбедност, Сашо Тасевски, оствари ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев заедно со заменик министерката за здравство Маја Манолева ги посетија жените борци од ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев ги посети припадничките на Одделот за специјални полициски операции – Специјалната ...
| | веќе видена | слични

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за српскиот весник Данас беше запрашан за претстојните избори во Република ...
| | веќе видена | слични

Во интервју за српскиот весник Данас, дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев беше запрашан за позначајните постигнувања во ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за српскиот весник Данас беше запрашан за коментар на севкупната безбедносна ...
| | веќе видена | слични

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за српскиот весник Данас беше запрашан за безбедносната состојба во регионот. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во интервју за српскиот весник Данас, дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев беше запрашан за борбата против илегалната ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за српкиот весник Данас беше запрашан за коментар на севкупната безбедносна ...
| | веќе видена | слични

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи, реагираше на одредени написи во медиумите дека техничкиот министер Панче Тошковски е првиот министер за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Изборната кампања за претседател на државата пред гласањето од првиот круг задутре, кандидатот поддржан од СДСМ Стево Пендаровски ја заврши вечерва со митинг ...
сите 368 | | | веќе видена

Групата ги опиша овие наводи како „фабрикувани вести“ на платформата Телеграм, пренесува Ројтерс. Најмалку пет ракети биле истрелани вчера од ирачкиот ...
сите 171 | | | веќе видена

Почитувани граѓани, верувам во вашата љубов кон државата, сакате да биде безбедна, а вашите животи побогати и посигурни. Заедно одиме кон таа цел. Ви ветувам, ...
сите 221 | | | веќе видена

Кандидатката на ВМРО-ДПМНЕ за претседател на државата, Гордана Силјановска-Давкова, не знае колку се вистинити гласините за можен бојкот во вториот круг од ...
сите 141 | | | веќе видена

В среда на 24 април, граѓаните со својот глас за Стево Пендаровски избираат европска иднина. Изборот е кристално јасен, изборот е помеѓу подобра, европска ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бојмацалиев на средба со СВР Тетово: Ја гарантираме безбедноста за секој граѓанин да може да го оствари правото на глас

Од:
До кого (е-маил):
Порака: