Како клиентите можат да дознаат за Вас благодарение на платформата „Мојата активност“


Започнавте бизнис, но не сте сигурни како да се рекламирате? Сакате да бидете што е можно ,,повидливи“ на интернет, при што поголем број луѓе би се запознале ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Rakuten, матичната компанија на Viber, објави дека додава нова функција на популарната апликација. Станува збор за функција наречена Folders, која служи за ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Дали сте загрижени за вашата приватност и сакате да знаете како да ја исчистите вашата историја на пребарување на Google? Еве како да го направите тоа, без ...
| | веќе видена | слични

Интернет прелистувачите (Browsers) генерално сакаат да бидат „главни“ на секој компјутер, па затоа бараат да бидат стандардна опција, а патем нудат и опција за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нетанјаху рече дека неговата влада „ќе стори сѐ што е потребно за да се одбрани“. Британската влада се надеваше дека разговорите ќе помогнат да се спречи ...
сите 553 | | | веќе видена

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска, вели дека не е доцна за градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска да почне да ја работи својата ...
сите 185 | | | веќе видена

Премиерот рече дека на Геро ќе му биде дозволено да остане во Австралија поради неговото херојско дело. Французинот е наречен „човекот-пречка“ од медиумите во ...
сите 140 | | | веќе видена

Носителот на ИЕ3 и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки од митингот во Велес порача дека е време за промени, Македонија повторно да биде горда. Велешани ...
сите 413 | | | веќе видена

Ал Тани, чија земја заедно со Египет и Соединетите Американски Држави посредуваат меѓу Израел и Хамас, кажа дека „разговорите се во деликатна фаза“.„Се трудиме ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како клиентите можат да дознаат за Вас благодарение на платформата „Мојата активност“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: