Народна банка со повик за пријавување трудови за 50. сесија на Клубот на истражувачите

2 копии

Време зa читање: < 1 минутa Народната банка објави повик за пријавување трудови за 50. сесија на Клубот на истражувачите. Сесијата закажана за 28 март ...
| | веќе видена | слични

Народната банка објавува повик за пријавување трудови за 50. сесија на Клубот на истражувачите, којашто ќе се одржи на 28 март 2024 година (четврток), со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Новинарот Фуркан Салиу се пожали дека полицијата бришела доказен материјал. За ова тој пишува на социјалните мрежи. Тој вели дека бришењето докази е кривично ...
сите 124 | | | веќе видена

Вечерва со бројното присуство потврдуваме дека ова не е вмровска општина како што некои мислат, туку е општина на граѓани кои сакаат својата државата, ...
сите 378 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Народна банка со повик за пријавување трудови за 50. сесија на Клубот на истражувачите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: